Ústecký krajský svaz házené

29.11.2018 otevřeno: 384 x

Výběr mladších žáků se poprvé sešel v Lovosicích

Pánové Jakub Verner a Jan Čermák byli v červnu 2018 jmenováni trenéry výběru mladších žáků ústeckého kraje. První kemp proběhl ve sportovní hale Chemik v Lovosicích, v sobotu 27. 10. 2018. Na tento kemp bylo pozváno 28 hráčů z ústeckého kraje. Jak kemp dopadl se dočtete v komentáři hlavního trenéra Jakuba Vernera.

 

Na základě svých dovedností a schopností během soutěžních turnajů, jsme pozvali 28 hráčů ze všech klubů ústeckého regionu. Hlavními trenéry kempu byly Jakub Verner z Mostu a pan Jan Čermák z Loun. Celkem se kempu zúčastnilo 26 z 28 pozvaných hráčů z 6 celků Ústeckého kraje (z Loun, Lovosic, Mostu, Chomutova, Děčína a Varndsorfu). Kemp byl rozdělen na dvě dvouhodinové tréninkové jednotky. Úvod dopolední TJ byl věnován stabilizačním cvičením ve dvojicích. Hlavní část pak byla zaměřena na přihrávky v pohybu, rychlý přechod do útoku dvojic a torjic (následně i s obrannou činností 2 a 3 hráčů).

 

Hlavní část odpolední TJ byla zaměřena na herní přípravu družstva. Hráči byli rozděleni do tří týmů, která si zahrála miniturnaj mezi sebou. Celkem každé družstvo odehrálo 4 zápasy po 12 minutách. Po náročném dni si kluci užili relaxaci v městském bazénu.

 

Domníváme se, že kemp splnil svůj účel a hráči odjížděli spokojení. Na dalším srazu se hráči sejdou v Lounech 27.1.2019. Budeme ladit formu na přípravný turnaj na Slovensku, který proběhne ve dnech 1.-3. února 2019 ve Stupavě.