Ústecký krajský svaz házené

15.10.2012 otevřeno: 1919 x

Výhodné úrazové pojištění nejen pro sportovce

Jak jste již určitě zaregistrovali, jedním z významných partnerů Českého svazu házené je také Triglav pojišťovna. Připomínáme, že osoby registrované ČSH mají možnost využít výhodné nabídky v oblasti pojištění. Ke každému pojištění uzavřenému do konce roku 2012 dostanete Klubovou kartu v hodnotě 1890,- Kč zdarma.


Jistě jste si všimli, že se na našich stránkách (vždy na levé straně nad menu příslušné sekce) objevuje interaktivní banner společnosti Triglav. Po kliknutí na něj se dostanete přímo na speciální stránky určené pro možnost pojištění členů Českého svazu házené.

 


Pojďte si to s námi vyzkoušet!

1. klikněte na banner na jednom z výše uvedených míst
2. vyberte si pojištění Triglav handball, pojištění speciálně určené pro členy ČSH!
3. Zadejte svoje registrační číslo (šestimístné číslo. které najdete na registračním průkazu ČSH)
4. vyberte si „svoje“ pojištění podle věku – do 15ti let / od 15ti let
5. a dále již můžete vybírat konkrétní pojištění, které vás zajímá a je pro vás výhodné

 


V horním menu stránky pak najdete informace o pojištění nebo formulář pro hlášení pojistné události. Samozřejmostí je, že si pojištění prostřednictvím těchto stránek sjednáte on-line přímo od svého počítače, aniž byste museli navštívit specializovanou pobočku pojišťovny. V pravé části stránky pak najdete podrobný návod, jak si pojištění sjednat a veškeré další kontakty. Celá transakce sjednání pojištění potrvá méně než 10 minut. Odeslání návrhu pojistné smlouvy je nezávazné. Pojištění bude zahájeno až datem doručení první platby pojistného.


 

Triglav pojišťovna fandí české házené, a proto připravila ve spolupráci s ČSH výhodné úrazové pojištění pro registrované hráče. Úrazové pojištění Triglav Handball bylo sestaveno přímo na míru potřebám dětí a dospělých sportovců,“ odpověděl ředitel alternativní distribuce pojišťovny Triglav Jan Coufal na náš dotaz, proč Triglav vůbec speciální produkt "handball" nabízí a pokračoval: „Nebezpečí úrazu je při sportu vysoké, daleko vyšší než při jiných aktivitách každodenního života. Sportovci by se proto měli proti následkům zranění správně chránit. Úrazové pojištění od Triglav pojišťovny poskytuje házenkářům ochranu za velmi výhodných podmínek.“
 

 

Zástupce Českého svazu házené a předseda jeho ekonomické a marketingové komise Aleš Kolář pak dodává: „Pojištění Triglav Handball se nevztahuje pouze na úrazy vzniklé při sportovní činnosti, ale zaručuje pojistné krytí pro případ úrazu při jakékoliv jiné aktivitě. Pojištěný tak získává ochranu po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu. Po fotbale jsme pak druhý sport, který nabízí speciální pojištění pro své členy! A nemusí to být jen hráči a hráčky, pojištění se vztahuje i na funkcionáře a další činovníky sdružené ČSH.


 

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat Triglav pojišťovnu

e-mail:bonuspojisteni@triglav.cz
telefon: 542 423 770,  777 221 185